Відкритий всеукраїнський конкурс юних музикантів "Крок до успіху"

Конкурс юних музикантів «Крок до успіху» започаткований викладацьким колективом дитячої музичної школи № 11 м. Одеса у 2006 році.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка талановитих учнів мистецьких шкіл, підвищення професійної майстерності викладачів, популяризація класичної музики серед дітей та молоді.

Конкурс проходить за підтримки Одеського міського голови, департаменту культури і туризму Одеської міської ради, управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної філармонії, під патронатом почесного громадянина м. Одеса та Одеської області Сергія Гриневецького.

Традиційно учасники конкурсу змагались у 2-х номінаціях: «солісти-піаністи» та «композиторське мистецтво».

У 2018 році конкурс вперше відбувся і за номінацією «соліст з оркестром» - юні піаністи, скрипалі та віолончелісти мали рідкісну можливість виступити на сцені легендарної Одеської філармонії у супроводі розширеного за складом камерного оркестру.

Вперше, окрім учасників із Одеси та Одеської області, в конкурсі взяли участь вихованці мистецьких шкіл мм. Миколаїв, Харків, Запоріжжя. Володарем гран-прі конкурсу став учень школи мистецтв м. Шостка Єгор Бахмут.

З 12 по 15 березня 2020 року конкурс вперше відбувся як відкритий всеукраїнський, в якому взяли участь вихованці 40 закладів початкової мистецької освіти із 22 міст України.

Наступний конкурс запланований на березень 2022 року.