8 травня 2019 року, до Дня Європи в Україні, в Золотій залі Одеського літературного музею відбувся гала-концерт ІІІ-го міського фестивалю камерних ансамблів мистецьких шкіл м. Одеса.

Організатором фестивалю є дитяча музична школа № 11 м. Одеса. Фестиваль пройшов за підтримки департаменту культури і туризму Одеської міської ради.

Мета фестивалю – сприяння мотивації викладачів мистецьких шкіл щодо самовдосконалення та підвищення професійного рівня, створення умов для їх творчої самореалізації, популяризація кращих зразків світової музичної класики.

У фестивалі взяли участь 15 музичних колективів, у складі яких викладачі різних спеціальностей із 12 мистецьких шкіл Одеси, які виконували музичні твори різноманітних стилів та жанрів – від епохи борокко до сучасної музики.

Учасники фестивалю продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та професіоналізму.

«Справжній вчитель демонструє та надихає!» - ці слова видатного українського педагога В.О. Сухомлинського як найкраще відображають суть та мету міського фестивалю камерних ансамблів викладачів шкіл естетичного виховання «Музичні діалоги», ініціатором та організатором якого став колектив дитячої музичної школи № 11.

У фестивалі беруть участь викладацькі музичні колективи мистецьких шкіл м. Одеса Педагоги власним прикладам намагаються зацікавити учнів та надихнути їх на оволодіння мистецтвом гри на музичних інструментах.

Лауреатами фестивалю неодноразово були музичні колективи викладачів дитячої музичної школи № 11: камерний ансамбль «Intrada» (Н. Саакян, О.Бровченко, А Калуцький); камерний ансамбль «Ad Libitum» (Т. Лавриненко, Ю. Забайрацька, А. Калуцький, В. Соколов, О.Хілінська, Ж.Харчук, А.Шелудяков); ансамбль «Танго втрьох» (М. Трикуліч, І. Погрібна, О.Лисенко).