Один раз на три роки в Одесі відбувається обласний конкурс хорових колективів учнів мистецьких шкіл. Зазвичай в цьому конкурсі дуже велика конкуренція, тому, що в ньому беруть хорові колективи 69 мистецьких шкіл області. Перемога в цьому творчому змаганні хору учнів молодших класів музичної школи № 11 - І місце, для нас дуже радісна новина. Керівник хору - молодий фахівець Найданова О.В., концертмейстер Павленко С.М.

Наша зірочка Альбіна Шумакова стала дипломантом міжнародного конкурсу імені Р. Шумана. Від душі вітаємо Альбіну з цим серйозним творчим досягненням!

Щиро вітаємо її педагога Ю.С. Забайрацьку і батьків, які всіляко сприяють розвитку яскравого музичного обдарування Альбіни!

Кілька років тому відділ народних інструментів в ДМШ № 11 був зведений до класу гітари та бандури. Завдяки тому, що в школу прийшли працювати молоді високопрофесійні педагоги, сьогодні в школі дітей навчають грі ще і на баяні, акордеоні, домрі, балалайці.

Не змусили себе чекати і перші серйозні успіхи - два ІІ-х місця на Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь», який пройшов у м.Кропивницький.

ВІТАЄМО з перемогою учнів Бунько Євгенія, Шаталова Мирослава та їх талановитого педагога Трикуліч М.О.

Починаючи з 2000 року в музеї ім. Н.К. Реріха проходять недільні концерти інструментальної музики силами учнів Одеської спеціалізованої музичної школи ім. проф. П.С. Столярського та студентів Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової.

18 лютого відбувся черговий концерт, організатором якого виступила в.о. доцента Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової, завідуюча струнним відділом ОССМШ ім. П.С. Столярського Ганна Михайлівна Лаптєва.

У концерті взяли участь і учні ДМШ № 11: Ігнатова Ганна (2 кл.), Воропаєв Віктор (2 кл.) та Оганнісян Ганна (8 кл.). Всі вони учні Лазаревої Олени Руфімовни. Складна програма, яку виконували юні музиканти, була високо оцінена вдячними слухачами.

В Одесі пройшов міський конкурс "Юний віртуоз", організований дитячою музичною школою № 1 за підтримки департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

У програмі конкурсу виступило 18 учнів дитячої музичної школи № 11, дванадцять з яких - в числі переможців.

Участь у такому конкурсі - це серйозне випробування для юних музикантів, якому передує кропітка робота. Тому, для кожного з них тільки участь в ньому - це вже успіх, а перемога - це серйозне досягнення і показник кваліфікації педагога.

Вітаємо всіх учнів і педагогів школи з високим результатом!

Підсумкова таблиця «турніру» виглядає наступним чином:

І місце:
Воропаєв Віктор - 9 років, фо-но, вик.Лазарева Є.Р .;
Філіпенко Максим - 10 років, фо-но, вик. Лавриненко Т.В .;
Шаккуф Маріам - 11 років, фо-но, вик. Лавриненко Т.В .;
Адаменко Ганна - 10 років, скрипка, вик. Дьоміна Т.С., конц. Лавриненко Т.В .;

II місце:
Оганнісян Ганна - 15 років, фо-но, вик.Лазарева Є.Р .;
Погребецька Дарина - 11 років, скрипка, вик. Дьоміна Т.С., кін. ЛавріненкоТ.В .;

ІІІ місце:
Бердніков Тихон - 9 років, фо-но, вик. Забайрацька Ю.С .;
Янчій Дмитро - 9 років, фо-но, вик. Кириленко Л.В .;
Мітін Борис - 11 років, скрипка, вик. Дьоміна Т.С., конц. Лавриненко Т.В .;
Журавська Діана - 8 років, скрипка, вик. Бровченко Є.І., конц. Романенко О.С .;
Марциновська Раїсу - 10 років, віолончель, вик. Калуцький А.А., конц. Соколова К.В.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Dani harmonike"

Міжнародний фестиваль-конкурс "Dani harmonike" (Сербія). Лауреати 1-ї премії в категорії «камерні ансамблі» викладачі дитячої музичної школи № 11 Інна Погрібна, Марина Трикуліч, Олена Лисенко.

Конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця з 2004 року є членом Федерації міжнародних музичних конкурсів (WFIMC). Це найвідоміший і найскладніший конкурс з тих, що проходять в Україні.

У нинішньому ХІ конкурсі пам'яті Володимира Горовиця брали участь юні піаністи з Білорусі, Китаю, учні музичних шкіл з багатьох міст України, в тому числі і середньої спеціальної музичної школи ім. М.В. Лисенко.

Серед переможців у номінації «Горовець-дебют» - учениця дитячої музичної школи № 11 м Одеса - Альбіна Шумакова. Альбіні 8 років. Вона захоплено освоює мистецтво гри на фортепіано під керівництвом викладача вищої категорії Ю.С. Забайрацької. У конкурсній програмі Альбіна виконала 6 творів підвищеної складності, отримала високу оцінку міжнародного журі і зайняла ІІІ місце.